Stoly

Konferenčný stolík volíme tak, aby vám dokonale ladil so zvyškom domácnosti a stal sa tak nielen praktickým spoločníkom pre večery pri televízore, ale aj elegantným doplnkom. Bez zaujímavého stolíka sa nezaobíde žiadna poriadna obývačka. Príťažlivý a reprezentatívny dizajn je u konferenčného stolíka základ.

Praktickosť a kvalitné materiály sú na prvom mieste, no predovšetkým by sa vám mal páčiť a zapadať do celkového interiéru. Vyberte si zo širokej palety moderných sklenených, kovových či drevených konferenčných stolíkov. Jediným limitujúcim faktorom je sedacia výška sedačky ku ktorej by sa mal stolík prispôsobiť.

Ako aj v predošlom type stolíka, tak isto aj nočný stolík a skrinky by mali byť funkčné a zapadať do dizajnu interiéru. Tento estetický prvok sa stáva klenotom Vašej spálne a preto netreba podceniť jeho výber. Či už vyberáme stolíky z oboch strán manželskej postele alebo stolík k jednolôžkovej posteli mali by sme mať na pamäti, že stolík by mal odpovedať výške postele.

Tento funkčný a užitočný kus nábytku sa stal neodmysliteľnou súčasťou interiérov ktorý sa podieľa na našom pohodli počas večerných hodín, keď relaxujeme. Práve preto netreba jeho výber podceniť. Voľba farby, materiálu a modelu nočného stolíka by mala čo najlepšie vyhovovať štýlu vašej spálne. Nočný stolík alebo skrinku pri posteli tiež môžete oživiť pomocou štýlovej lampy či iného doplnku.

Okolo jedálenského stola sa sústreďuje život celej rodiny, či už slúži na stolovanie, spoločnému odpočinku, prácu, či ako odkladacia plocha. Veľký stôl nie je len módny, ale aj praktický - hostiteľ u neho môže obsluhovať v sede a nemusí odbiehať pre drobnosti ako je napríklad soľ, ochucovadlá a ďalšie, pretože tie môžu zostať natrvalo na stole. Meradlom veľkosti jedálenského stola môže byť i počet stoličiek - pokiaľ sa z každej dvoch strán vojdú tri stoličky, je veľký. Na tradičnom štvorci a obdĺžniku môžu deti písať úlohy, alebo rozložiť počítač. Oválne tvary sú všeobecne vhodné pre interiéry slúžiace k slávnostným príležitostiam a guľaté stoly patria do veľkoryso poňatých priestorov.

Ponúkame jedálenské stoly mnohých rozmerov i materiálov. Môžete si vybrať rozkladacie jedálenské stoly, hranaté či okrúhle, masívne či subtílne. Materiál zvolíme presne taký ako vám bude pasovať do interiéru, či už ide o dreveno, kov sklo, umelý kameň alebo ich prepojenie. Samozrejmosťou je kombinácia rôznych materiálov u ponúkaných jedálenských stolov a veľký výber farebných prevedení. Medzi najobľúbenejšie patria určite jedálenské stoly rozkladacie, vďaka ktorým môžete pohostiť väčšiu návštevu a v bežnej prevádzke ušetriť potrebné miesto v jedálni. Jedálenské stoly vyberajte vždy tak, aby sa čo najlepšie doplňovali s jedálenskými stoličkami a ďalším vybavením jedální.

© Copyright 2023 | All Rights Reserved | Created by Birdline.sk